تزریق چربی به صورت

شما تا به حال این مورد را شنیده‌اید که هر چه سن افزایش پیدا کند، سطح کلاژن کاهش می‌یابد. کلاژن برای جوانی پوست تاثیر بسیاری دارد اما با کاهش این مورد، چین و چروک به طور واضح نمایان می‌شود زیرا حالت کشسانی و الاستیسیته نیز از بین میرود. به طور کلی کاهش چربی بافت صورت سبب شده تا چهره شما چندین سال پیرتر به نظر برسد و به مرور زمان استحکام خود را از دست بدهد.

تزریق چربی به صورت یکی از روش‌هایی است که می‌تواند به سادگی تمامی این موارد را برطرف کند و مزایای فوق‌العاده دیگری را با خود به همراه آورد. در این مقاله در رابطه با نحوه چگونگی تزریق چربی به صورت، هزینه و سایر نکات صحبت خواهیم کرد.

تکنیک تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت یکی از روش‌های بسیار ایمن است که چندان تهاجمی با خود ندارد و فرد در کوتاه‌ترین زمان ممکن، زیبایی و جوانی را به چهره خود باز می‌گرداند. به طور کلی چربی برای تزریق به هر ناحیه از بدن، از خود فرد استخراج میشود و باید مقداری چربی اضافه داشته باشد، به همین دلیل این تکنیک اغلب برای افراد خیلی لاغر مناسبت نیست.

در بسیاری از موارد پزشک زیبایی تزریق ژل به صورت را برای فرد توصیه دارد که به همین دلیل باید قبل از تصمیم‌گیری برای انجام یک روش، با پزشک خود مشورت کنید زیرا روش‌های دیگر برای شما مزایای بیشتری داشته باشند.

زاویه سازی با چربی برای صورت امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و علاوه بر اینکه گاهی اوقات اشخاص میانسال از این تکنیک بهره می‌برند، افراد جوان نیز به دنبال انجام آن هستند.

این روش ماندگاری و نتایج خیلی خوبی تا به حال به همراه داشته و جالب است بدانید که هنگام استخراج چربی از بدن، شما میتوانید در همان زمان آن را به نواحی دیگر نیز تزریق کنید. به عنوان مثال می‌توانید تزریق چربی به دست، تزریق چربی به گونه و یا سایر قسمتهای بدن انجام دهید.

برای تزریق چربی در نیاوران تهران میتوانید با ما به شماره ۰۹۰۱۱۰۵۲۵۲۰ تماس بگیرید.

تزریق چربی به صورت برای چه افرادی مناسب است؟

تزریق چربی به صورت یکی از تکنیک‌های بسیار موثر برای جوانسازی صورت است. با استفاده از این روش حجم از دست رفته صورت در اثر افزایش سن یا لاغری را بازیابی کنید و چهره خود را شاداب و جوان سازید. در ادامه به بهترین کاندید تزریق چربی به صورت اشاره خواهیم داشت:

 • در مواردی مشاهده میشود که فرد با رژیم‌های غذایی سخت، دچار لاغری و کاهش وزن شدید شده است که معمولاً نازیبایی در چهره و افتادگی شدید پوست را همراه خواهد داشت. تزریق چربی به صورت به راحتی این مورد را رفع می‌کند.
 • برخی افراد دارای خط خنده عمیق یا چین و چروک‌های ریز و درشت بر روی سطح پوست صورت هستند که میتوانند با استفاده از این روش آن را در کمترین زمان بهبود بخشند.
 • کسانی که در زیر چشم خود دارای خطوط ریز هستند، با این روش به نتایج خوبی خواهند رسید.
 • یکی از موارد موثر در نازیبایی چهره و تغییرات نامناسب، افزایش سن است که برای این اشخاص نیز مناسب است که از این روش استفاده کنند.

به طور کلی تکنیک تزریق چربی به نواحی مختلف صورت برای بیشتر افراد مناسب است و در صورتی که شما شرایط خاصی دارید، باید آن را به پزشک خود اطلاع دهید تا از روش‌های جایگزین زیبایی استفده کند. شما باید به این نکته توجه کنید که شرایط خاص خود یا بیماری‌های مزمن خود را از پزشک زیبایی خود مخفی نکنید زیرا ممکن است که در نهایت دچار تداخلات دارویی با این روش شوید و یا عوارض ناخوشایندی را برای خود رقم بزنید. بنابراین قبل از تزریق چربی به صورت در نیاوران، پزشک با شما مشاوره انجام خواهد داد تا اطمینان خاطر برای شما ایجاد شود و نگرانی‌های احتمالی در این رابطه رفع گردد.

تزریق چربی به صورت چه مزایایی دارد؟

همانطور که تا این قسمت از مقاله متوجه شدید، مزایای این روش بسیار قابل توجه است که برخی از آنها عبارتند از:

 • رفع شلی پوست
 • جوانسازی پوست
 • از بین بردن خط خنده
 • از بین بردن افتادگی پوست
 • از بین بردن گودی زیر چشم
 • روشن‌سازی برخی نواحی صورت
 • رفع تمامی چین و چروک صورت
 • کاهش سن با استفاده از حجیم‌سازی صورت
 • حجیم شدن صورت و رفع لاغری و استخوانی بودن صورت

روند تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت در تهران چندین سال است که توسط برخی پزشکان زیبایی انجام می‌شود اما امروزه افراد بیشتری با این روش آشنایی پیدا کردند و از مزایای آن با خبر شدند.

روند تزریق چربی به صورت اینگونه است که چربی را از نواحی ران، شکم یا پهلوی بدن خود فرد برداشته و ابتدا آن را پاکسازی می‌کنند. تصفیه این چربی‌ها با استفاده از دستگاه مخصوص انجام میشود تا مواد اضافی مانند خون و آب از آنها به طور کامل جدا شود. در این زمان چربی را به نواحی مورد نظر صورت که علامت‌گذاری می‌کنند، مانند خطوط بین ابرو، خط خنده، دور چشم و … تزریق می‌کنند. دقت کنید که این تکنیک حساس را توسط بهترین پزشک زیبایی انجام دهید که نمونه کارهای موفقی در این زمینه داشته باشد.

معایب تزریق چربی به صورت

به طور کلی باید بیان کرد که این روش دارای معایبی چندانی نیست و ممکن است فرد با قرمزی و التهاب در نواحی تزریق شده رو به رو باشد که جای نگرانی ندارد و بعد از چندین روز رفع می‌شود.

یکی از معایبی که برای این روش میتوان در نظر گرفت، این است که دارای هزینه بالاتری نسبت به تزریق ژل به صورت است اما تزریق چربی به صورت دارای چندین مرحله برداشت چربی و آماده‌سازی و تزریق است. همچنین ماندگاری این روش بسیار طولانی است و دستمزد پزشک نیز در میزان هزینه آن تاثیر دارد.

تزریق چربی به صورت در نیاوران تهران
تزریق چربی به صورت در نیاوران تهران

تزریق چربی به صورت بهتر است یا تزریق ژل؟

تکنیک تزریق چربی به صورت دارای ماندگاری بالایی است و از همه مهمتر اینکه یک ماده خارجی نیست و به همین دلیل بدن آن را پس نمی‌زند. مواردی چون حساسیت و آلرژی در تکنیک تزریق ژل بیشتر است و همچنین تزریق ژل به تکرار بیشتری برای افزایش دوام نیاز دارد.

برای تزریق چربی به صورت چکار کنیم؟

برای تزریق چربی به صورت در نیاوران تهران میتوانید با کلینیک آیدا به شماره ۰۹۰۱۱۰۵۲۵۲۰ یا ۰۲۱۲۶۲۴۰۱۸۵ تماس بگیرید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها ۳ عدد و میانگین امتیازها ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *